עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

זייפר הינה החברה מובילה העוסקת ביבוא ושיווק ומתמחה בשירותי One Stop Shop בתחום האספקה הטכנית, כלי עבודה, מוצרי DIY (עשה זאת בעצמך), מוצרים וחומרים לבית, בניין ותשתית, צבע, פרזול, חשמל, גבס, אינסטלציה ועוד עבור אלפי לקוחות ממגוון תחומים - מוסדיים, עסקיים ופרטיים - בכל רחבי הארץ.

 

זייפר נחשבת כמובילת השוק בתחומה, ולאורך השנים נמצאת בתהליך מתמיד של צמיחה והתרחבות. המרכז המסחרי של זייפר וסניפיה הממוקמים בעיר נתניה, כוללים בתוכם מחלקות מקצועיות המציעות תחת קורת גג אחת מגוון אינסופי של כלים ומוצרים ממספר רב של יצרנים, וכן מכלול פתרונות מקצועיים הנדרשים הן ללקוחות המקצועיים והן ללקוחות הפרטיים.

 

המוצרים שאנו מספקים הם בהיקף ובמגוון חסר תקדים בשוק הישראלי. העומק הלוגיסטי ומערך ההפצה והשיווק שלנו, המתבטא בין היתר ברכישה ובאחזקת מלאי מוצרים בהיקף עצום, מאפשרים לנו להעניק מענה מיידי לכל אחד מלקוחותינו, הן לגופים ולחברות מהגדולים במשק והן לצרכן הפרטי, במחירים הטובים ביותר בשוק. בזייפר הכל קיים במלאי! כל המוצרים, הכלים, הציוד והפתרונות – כלי עבודה, מוצרי צבע, פרזול, חשמל, אינסטלציה, חומרי בניין וגבס קרמיקה וכלים סניטריים, ביגוד והנעלה - כל מוצר, כלי וציוד שאותו תבקשו - נמצא אצלנו במלאי ובזמינות מיידית. זייפר מתבססת על צוות ניהולי וצוות עובדים מקצועי מהשורה הראשונה, שמיומנותו וניסיונו הרב מעניקים לחברה את היכולות הגבוהות בתחומה. יכולות אלו מבוססות על מקצועיות, אחריות וניסיון מוכח ומצטבר, וכן על מעוף, יזמות, יצירתיות וחדשנות שכמעט ואינה קיימת בענף. המבנה הארגוני של זייפר מבוסס על מבנה מטריציוני, כאשר כל מחלקה ומחלקה מתמחה באופן מקצועי בקו המוצרים שלה.

 

בדרך זו מושגים ומשתרשים ערכי המקצועיות והמיקוד האופטימליים לכל מחלקה. בביקור בחנות ו/או באתר תיווכחו כי יש לנו את כל הפתרונות האפשריים לעבודות שיפוצים/בנייה תיקונים, תוספות, פתרונות לסוגיות פשוטות ועד המאתגרות והמורכבות ביותר. אצלנו תמצאו אין ספור כלים, מוצרים וחומרים ואת אנשי המקצוע שידריכו ויכוונו לפתרונות המיטביים עבורכם. ההכרות והמודעות שלנו לשוק ולצרכיו המשתנים, כמו גם תהליך הלמידה וההתמקצעות המתקיים אצלנו באופן תמידי ורציף, החל מן הקשר עם היצרן והספק ועד ללקוח הסופי, מעניקים לנו את היכולת להוביל את השוק לפני כולם ולספק ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר.

 

המקצועיות, המיומנות, הניסיון, והכרת התחום וההתמחות לעומקה, מאפשרים לנו להמשיך להרחיב את סל המוצרים שלנו ללא הפסקה. אנו רואים זאת כמחויבות ללקוחותינו - הן לקהל המקצועי שמוצרינו משמשים אותו לצורך עבודה ופרנסתה, והן לקהל הפרטי הזקוק להם להנאה ולשימוש אישי. באתר האינטרנט ובסניפי החברה תוכלו ליהנות מסיוע וייעוץ צמוד מהצוות המקצועי ביותר, המבטיח יחס אישי ושירות ללא פשרות תוך התאמה מדויקת לדרישותיכם ובמחיר הטוב ביותר שתוכלו למצוא.